Naujienos

NEPASITURINČIOMS ŠEIMOMS – MAŽAS KALĖDINIS STEBUKLAS

Medžio centro" savininkai Jolanta ir Audrius Mockai surengė kalėdinę labdaros akciją. Jau trečius metus iš eilės vykdomos akcijos metu buvo renkamos dovanos ir kalėdinės vaišės, skirtos paremti ir pradžiuginti vienuoliką socialiai remtinų daugiavaikių vilniečių šeimų. Visos akcijos metu surinktos gėrybės dar prieš pat Kūčias, gruodžio 22 dieną, pasiekė šeimas.

Labdaros akcijos metu buvo surinktos įvairios šeimų mažyliams skirtos dovanos, kurios turėjo pradžiuginti daug atžalų auginančias ir sunkiai besiverčiančias šeimas. Generalinė „Medžio centro" direktorė Jolanta Mockuvienė džiaugėsi dėl vis didėjančio smulkaus verslo indėlio rengiant tokias socialines akcijas - savo dovanas sunešti panoro beveik visos „Medžio centre" įsikūrusios įmonės. Pasak jos, vykdyti tokias akcijas kiekvienais metais yra ne pareiga, o malonumas - juk Kalėdos yra susitelkimo ir geros valios šventė. Ponia Mockuvienė pridūrė, jog ši akcija yra svarbi, tačiau kur kas svarbiau remti ir padėti žmonėms reguliariai - tai šeimoms suteikia papildomos motyvacijos ir ryžto gyventi, atsakingai auginti vaikus.

Akcijos metu pradžiuginti žmonės pasirinkti neatsitiktinai. Tai išties vargingai gyvenančios šeimos iš įvairių Vilniaus miesto rajonų, kurias Jolanta ir Audrius Mockai savo iniciatyva remia kas mėnesį jau nebe pirmus metus.

Prie šios kasmetinės šventinės akcijos aktyviai prisijungė beveik visi smulkieji verslininkai, įsikūrę„Medžio centre", kuriems ypač dėkojo žmonės, sulaukę šios