I–V 09:00–19:00 val. VI 10:00–17:00 val.
Apie teritoriją

MEDŽIO CENTRO TERITORIJA

Apdailos ir statybų parduotuvių, bei įmonių miestelis!

MEDŽIO CENTRO TERITORIJA – unikali Vilniaus miesto teritorija, kurioje suburtas specializuotų apdailos ir statybų parduotuvių, bei įmonių miestelis.

Šioje teritorijoje įsikūręs specializuotas apdailos ir interjero prekybos centras UNIDECO. Tai vienintelė vieta Vilniuje, kur namus įsirenginėjantys žmonės gali ne tik nusipirkti grindis, duris, plyteles, vonios įrangą ar šviestuvus, tačiau taip pat gauti profesionalias konsultacijas namų įrengimo klausimais – vonios kambario vizualizacijas ar apšvietimo, santechnikos planus. Prekybos centre įsikūrė daugiau nei 33 skirtingi specializuoti apdailos bei interjero salonai.

UNIDECO centre nuolat vyksta interjero konsultacijų vakarai, kurių metu profesionalūs architektai bei interjero dizaineriai konsultuoja žmones įvairiais namų įrengimo klausimais. Pataria tiek išplanavimo, tiek apdailos medžiagų parinkimo, derinimo ar apšvietimo bei elektros klausimais.

Likusioje teritorijos dalyje specialistai gali rasti ir kitų specializuotų statybinių medžiagų, bei įrankių įmones. Visą įmonių sąrašą galite peržiūrėti ČIA 

 
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – MEDZIOCENTRAS privatumo politikoje