Naujienos

ŽALIOJI SUBSIDIJA – mūsų dovana Jums ir Lietuvos gamtai!


Jaukurai dengia iki 40% išlaidų perkant ekologiškus ir atsinaujinančius energijos išteklius naudojančius šildymo katilus.

Atsinaujinant būsto santechnikos ir šildymo įrangą didžiausią galvos skausmą sukelia šildymo katilo pasirinkimas. Visų pirma dėl savo kainos, taip pat dėl neapsisprendimo kokiąkuro rūšį, kokį gamintoją pasirinkti. Kad padaryti teisingą sprendimą ir nepermokėti už katilinės įrangą, o vėliau už pačias šildymo išlaidas reikalingos profesionalios žinios.

Vis dažniau naujakuriai būstui šildyti renkasi atsinaujinančios energijos šaltinius (medienos, šiaudų granules; saulės ar geoterminę energiją; ekologiškus, malkomis kūrenamus dujų generacinius katilus).

Palaikant pasaulines tendencijas UAB „Jaukurai" visą pavasarį (iki 05.31) siūlo ypatingą pasiūlymą -„ŽALIĄJĄ SUBSIDIJĄ". Jums tereikia ateiti į bet kurį saloną, atsinešti Jūsų įsivaizduojamos katilinės projektą(tai gali būti tiesiog Jūsų mintys, brėžinys namo projekte). Mes Jums suteiksime nemokamą konsultaciją ir iki 40 procentų subsidiją ekologiškam ir šiuolaikiniam šildymo būdui.

Kas yra iki 40% Jaukurų „Žalioji subsidija"? Pavyzdžiui: Jei po mūsų konsultacijos paaiškėjo, kad Jums reikalingas katilas, kurio vertė10000Lt, atsižvelgiant į kitas projekto sudedamąsias dalis Jaukurai padengs iki 4000Lt šio katilo vertės už tai, kad renkatės ekologišką produktą, taigi jis Jums gali kainuoti tik 6000Lt. Visąinformaciją gausite mūsų pardavimo salonuose. Konsultuokitės ir šildymo kainos nebegąsdins!

Granuliniai katilai - patogus ir ekologiškas šildymas

Vis daugiau kalbama apie planetos klimato atšilimo, iškastinio kuro naudojimo mažinimą. Todėl vis labiau populiarėja alternatyvūs šildymo šaltiniai.- iš atsinaujinančių gamtos išteklių -medienos, šiaudų. Kieto kuro katilai Lietuvoje nepraranda paklausos, nes mediena, kaip atsinaujinanti kuro rūšis yra pigi ir neišsenkanti. Tačiau įprastus kieto kuro katilus vis dažniau keičia granuliniai. Jie kelia mažiau rūpesčių vartotojui, nereikia kasdien rūpintis kuro padavimu į katilą, nes reikiamą granulių kiekį katilas dozuoja savarankiškai, jo veikimas yra visiškai automatizuotas.

Dažniausiai granuliniai katilai komplektuojami kartu su automatika, kuri leidžia valdyti kuro padavimą, uždegimą, degimo procesą, temperatūrinius režimus katile, valdyti kelis kontūrus šildymo sistemoje, kontroliuoti akumuliacinės talpos darbą bei karšto vandens ruošimą, suteikia galimybę sumontuoti patalpų bei lauko temperatūros daviklius. Išvardinus šiuos privalumus matome, kad veikiančiam katilui reikalinga itin minimali priežiūra - pasakoja UAB „Jaukurai" šildymo sistemų ir servizo specialistas Vaidas Sinkevičius.

Katilas su integruotu didelės talpos bunkeriu savarankiškai gali dirbti apie mėnesį, nes po mėnesio jau reikia pašalinti susikaupusius pelenus. Esant automatiniam pelenų šalinimui iršilumokaičio išsivalymui gali dirbti ilgiau. Kad katilas galėtųsavarankiškai kurentis, tarkime - savaitę reikia nemažiau kaip 250-300 litrų talpos kuro talpyklos.

Kaip teigia UAB „Jaukurai" ekspertas, šie katilai būna pritaikyti medienos granulėms, anglies granulėms, visų rūšiųgranulėms arba kombinuoti - naudojantys granules bei kitas kieto kuro rūšis. Katilai taip pat gali būti su įstatomais degikliais ir specializuoti.

Pasak p.Vaido Sinkevičiaus naudojant įstatomądegiklį, nereikia keisti jau esamo kieto kuro katilo, norint kūrenti granulėmis. Šis būdas reikalauja minimalaus investicijų kiekio. Tačiau esamo katilo konstrukcija gali būti neefektyvi deginant granules. Nekombinuoti granuliniai katilai pasižymi didesniu efektyvumu.

Specializuoti katilai dažniausiai turi integruotągranulių bunkerį bei katilo konstrukciją, leidžiančią efektyviai deginti kurą. Toks katilas yra visiškai automatizuotas - automatikos dėka valdomas ne tik katilas, bet ir visa šildymo sistema.

Atsižvelgiant į granulinių katilų konstrukcijų įvairovę pačiam katilui reikėtų skirti nuo dviejų iki trijų kvadratiniųmetrų katilinės ploto.Visada yra galimybė įrengti papildomą granuliųtalpą,todėl projektuojant naujas arba rekonstruojant senas patalpas rekomenduojama įvertinti ir šią galimybę - teigia vis dažniau šios rūšies katilus žmonėms parduodantis UAB „Jaukurai" specialistas.

Visais atvėjais granulinio katilo darbą žymiai pagerina akumuliacinė talpa. Mažėja kuro suvartojimas, oro tarša, galima šildyti mažas patalpas, kai nėra galimybių įsigyti mažo galingumo katilą (nėra gamyboje), nes katilas dirba nominaliu režimu.

Kaip teigia p. Vaidas, granulinis katilas, priklausomai nuo gamintojo ir komplektacijos gali kainuoti nuo 10 000 iki 20 000 litų. Gerų, kokybiškų medienos granulių kaina svyruoja nuo 500 iki 600 Lt už toną.

Kai nėra galimybės įrengti atskirą katilinę, o patalpose įrengta vandeniu šildoma sistema (radiatoriai, grindinisšildymas) puikiai pagelbės granulinis židinys su vandens kontūru, kurįgalime sumontuoti gyvenamoje patalpoje - teigia UAB „Jaukurai"specialistai. Granuliniai židiniai gaminami kelių tipų: skirti oriniamšildymui ir turintys vandens kontūrą, todėl panaudojimo galimybės yra plačios.

Optimaliausią variantą galite išsirinkti pasitarę su profesionalais. UAB „Jaukurai" salonai įsikūrę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, juose dirba kvalifikuoti šildymo sistemųspecialistai, kurie padės įsigyti tinkamą produktą.

Dar prieš šildymo sezono pradžią, nuo rugsėjo 1d. iki spalio vidurio UAB "Jaukurai" salonuose ir šalia jų veiks kasmetinė „Šildymo katilų mugė", kur visų rūšių katilams bus taikomos specialios kainos, perkant kieto kuro katilus dovanojami kirviai. Klientų laukia profesionalios konsultacijos bei malonios staigmenos. Nepraleiskite progos sužinoti daugiau apie šildymo sistemas, padedančias sumažintišildymo kaštus bei turėti namuose norimą komfortą.

 

DAUGIAU: http://www.jaukurai.lt/Akcija/Zalioji-subsidija/