Santechnika ir šildymo įranga

"Medžio centras" - tai specializuotas prekybos centras skirtas profesionaliems meistrams. Čia rasite statybinių medžiagų, tvirtinimo elementų, profesionalios įrangos ir technikos statybų darbams. 

VIHENDA

UAB "Vihenda" 

Darbo laikas: I-V 8-17 val., VI 10-13 val., VII nedirba

Tel. +370 (5) 276 2727 

http://www.manokatilas.lt

Mūsų įmonės specialistai parinks individualų spendimą atitinkantį Jūsų individualų poreikį: šildymas granuliniu katilu, šilumos siurbliu ar dujiniu katilu. Asmeninio pokalbio metu nustatysime konkretų poreikį, parinksime optimaliausią variantą, sumontuosime bei vykdysime įrangos paleidimo darbus.
Drąsiai skambinkite jeigu Jums reikalinga konsultacija šildymo klausimais, mes Jums padėsime, jei neturėsime sprendimo patarsime kur galėtumėte kreiptis. Mūsų įmonė patikima ir stabiliai veikianti nuo 1998 metų. Kompetentingi specialistai visuomet išklausys ir įsigilins į Jūsų konkretų poreikį.

Ieškokite - D81

VIHENDA VIHENDA VIHENDA
HANS GROUP

UAB "Hans Group" 

Darbo laikas: I - V 8:00-17:00, VI, VII nedirba

Mob. +370 (652) 63 646, Mob. +370 (601) 96 555

 

http://www.hansgroup.lt

UAB "Hans Group" - tai įmonė atsakingai ir profesionaliai teikianti  siūlomas paslaugas bei įgyvendinti unikalius sprendimus. Atsižvelgiant į klientų poreikius ir lūkesčius, nuolat tobulinanti teikiamų paslaugų kokybę.  Bendrovė turi didele patirtį nuotekų valymo įrenginių, inžinerinių tinklų montavimo, kadastrinių - geodezinių matavimų srityje. Užsidirbusi reputaciją tarp klientų ir pripažinta ekspertų. Daugiau nei penkis metus UAB " Hans Group " diegia ir prižiūri pažangią biologinių nuotekų valymo sistemą.

UAB "Hans Group" veiklos kryptys:

- Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai;
- inžineriniai tinklai;
- Lauko kubilai - pirtys, baseinai;
- Kadastriniai - geodeziniai matavimai;
- Įvairiu produktų gamyba iš polipropileno.

Ieškokite - G93

HANS GROUP HANS GROUP HANS GROUP
DECOPOLIS

UAB "Decopolis" 

Darbo laikas: I nedirba, II - V 09:00 - 18:00 val., VI 10:00 - 14:00, VII nedirba 

Tel. 370 (698) 12 888

http://www.decopolis.lt/

„Decopolio“ kolektyvas – entuziastingų, talentingų ir profesionalių žmonių komanda, sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Mūsų sėkmės garantas – profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą bei atliekamą darbą. Įmonės veiklą sudaro keturios kryptys:

  1. Židinių, krosnių ir krosnelių (kūrenamų malkomis, granulėmis ir dujomis), lauko židinių ir krosnių, mažmeninė ir didmeninė prekyba bei montavimas;
  2. Vonios ir kambario interjero norvegiškų apdailos plokščių prekyba;
  3. Medžio masyvo baldų projektavimas pagal individualius užsakymus ir gamyba;
  4. Epoksidinių dangų ir elastingų dažų fasadui ir metalui prekyba.

Ieškokite - G96  

 

DECOPOLIS DECOPOLIS DECOPOLIS