Plytelės

Plytelėmis prekiaujantys pardavėjai siūlo virš 6500 rūšių aukštos kokybės įvairių plytelių: keraminių ir akmens masės plytelių, galite pasirinkti natūralaus akmens plyteles, akmens masės klinkerines plyteles.

Konsultantai padės Jums išsirinkti plyteles gamybinėms, komercinėms ir kitokio pobūdžio patalpoms, privatiems namams ar butams.

Įvairios  plytelių spalvos, formos ir dydžiai patenkins net ir įnoringiausių klientų poreikius ir atitiks jų skonį bei stilių.

Čia konkuruoja pardavėjai - laimi pirkėjai!

Tūkstantis plytelių, UAB - A korpusas

Mažmeninė vonios grindų vituvės ir lauko plytelių prekyba. Platus vonios įrangos ir santechnikos pasirinkimas

Tūkstantis plytelių, UAB - A korpusas Tūkstantis plytelių, UAB - A korpusas Tūkstantis plytelių, UAB - A korpusas
Artesana, UAB - A korpusas

Tel./faksas + 3705 2762976, mob.tel.+370 618 18080

http://www.artesana.lt

Bendrovė importuoja ir prekiauja aukštos kokybės keraminėmis ir akmens masės plytelėmis iš Ispanijos. Taip pat prekiauja santechnika, bei kitomis vidaus ir lauko apdailos medžiagomis. Plytelių gamintojai: KEROS, PORCELANITE, IBERO, UNDEFASA, CICOGRES, PERONDA, GRES LUNA, CERPA, AZULIBER.

Artesana, UAB - A korpusas Artesana, UAB - A korpusas Artesana, UAB - A korpusas
Arsenalas, UAB - A korpusas

Tel. 8 699 33125

http://www.arsenalas.lt

Pagrindinės įmonės specializacijos: prekyba granitu, marmuru, keraminėmis plytelėmis,ventiliuojamų fasadų sistemomis, garinėmis pirtimis, džiakuzi.

Didžiąją dalį savo siūlomų prekių importuojame patys, prieš tai kruopščiai jas atrenkame. Nevengiame pristatinėti naujovių statybinių medžiagų srityje. Mūsų prekybos centruose rasite išskirtinio dizaino interjero apdailos medžiagų, įvairiausių keramikos ir akmens masės plytelių, kurios atitiks net patį subtiliausią skonį. Padėsime išsirinkti santechnikos aksesuarus, vonias, vonios baldus, dušo kabinas iš didelės mūsų siūlomos įvairovės. Platus židinių ir krosnelių, namų apyvokos prietaisų, durų ir kitų statybinių prekių pasirinkimas nenuvils pirkėjų. Ištikimiems klientams visada taikome nuolaidas!

Arsenalas, UAB - A korpusas Arsenalas, UAB - A korpusas Arsenalas, UAB - A korpusas