Mediniai ir kiti lauko gaminiai

"Medžio centras" - tai specializuotas prekybos centras skirtas profesionaliems meistrams. Čia rasite statybinių medžiagų, tvirtinimo elementų, profesionalios įrangos ir technikos statybų darbams. 

MEDINIAI NAMAI

UAB "Mediniai namai" 

Darbo laikas: I - V 9.00-17.00, VI, VII nedirba

Mob. +370 (604) 10 107

 

http://www.mnamai.lt

Spalvingi prekybiniai nameliai Prancūzijos perlu vadinamoje Nicoje, bilietų kioskai Eurodisneilende ar Kalėdinės mugės nameliai Paryžiaus Eifelio papėdėje - šie sėkmingi projektai gali puikuotis UAB „Mediniai namai" vizitinėje kortelėje. Įgyvendinti sudėtingi užsakymai, kuriais didžiuojamės, sukuria pasitikėjimą ir pritraukia naujus klientus, o mus pačius tokie darbai užkrečia pakilia nuotaika, leidžia mėgautis kuriama švente.

Įgyvendinkite savo svajones su mumis, nes kiekvieną užduotį įgyvendiname reikliai, garbingai ir su didžiuliu pasitenkinimu. Galime būti lankstūs, modernūs ir patikimi jūsų partneriai. Dirbame nuo 1994 m.

Ieškokite - D73

MEDINIAI NAMAI MEDINIAI NAMAI MEDINIAI NAMAI
BETULA

UAB "Forute"

Tel. +370 (340) 41643

 

http://www.betula.lt

Šiandien kompanijoje dirba daugiau nei 60 patyrusių medienos perdirbimo specialistų. Per tą laikotarpį žmonės įgavo patirties dirbant tarpusavyje ir siekiant norimų rezultatų.
Uždaroji akcinė bendrovė BETULA specializuojasi tvorų ir poilsinių namelių gamyboje, kuriuos eksportuoja į Didžiąją Britaniją. Daniją, Norvegiją, Airiją.

Didelis dėmesys skiriamas mūsų vietinei Lietuvos rinkai. Gaminame gaminius pagal individualius užsakymus, visuomet atsižvelgiame į kliento poreikius ir randame abipusį susitarimą.

Ieškokite G94

BETULA BETULA BETULA
PROFILEX

UAB "Profileksas"

Darbo laikas: I-V 08:00 - 19:00, VI 09:00 - 16:00

Tel. +370 (630) 00 571

www.profilex.lt

Įmonė veiklą pradėjo dar 2000 m. ir tapo viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti plienines stogų ir sienų dangas. Per šį laikotarpį įmonė išplėtė savo veiklą ir šiuo metu specializuojasi: 

  • Plieninių stogų ir sienų bei jų priedų gamyboje
  • Plieninių angarų (arkinių bei stačiasienių) projektavime, gamyboje bei statyboje
  • Įvairių metalinių konstrukcijų gamyboje
  • Modulinių pastatų, konteinerių ir mobiliųjų statinių gamyboje
  • Plieninių profilių (Z, C, U, omegos, montažiniai kampai ir kt.) gamyboje

Ieškokite G95 

PROFILEX PROFILEX PROFILEX