Laukas ir sodas (aplinkotvarka)

"Medžio centras" - tai specializuotas prekybos centras skirtas profesionaliems meistrams. Čia rasite statybinių medžiagų, tvirtinimo elementų, profesionalios įrangos ir technikos statybų darbams. 

STIGA

UAB "Swedish transport technics" 

Darbo laikas: I-V 9-18 val., VI 10-14 val., VII nedirba 

Tel. +370 (5) 272 8316

 

www.e-sodotechnika.lt

Viena didžiųjų sodo technikos platintojų Lietuvoje. Mūsų parduotuvėje rasite didžiausią sodo technikos pasirinkimą ir originalių dalių bei priedų asortimentą, o kvalifikuoti pardavėjai ir meistrai garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę. Jau 25 metus dirbame su žinomais ir patikimais užsienio partneriais, tokiais kaip Stiga, Solo, Briggs&Stratton, Kaaz, Oleo-Mac, Eurosystems, Bosch, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius įvairiausius poreikius turintiems vartotojams ir tinkančius visiems aplinkos darbams bet kuriuo metų laiku.  Visi mechanizmai ir įrankiai išsiskiria aukšta kokybe ir nepriekaištingu efektyvumu. Didžiausias sodo technikos gamintojas šiaurės Europoje - prekinis ženklas STIGA 2019 metais švęs 85 metų veiklos sukaktį, o SOLO Kleinmotoren GmbH - žinomas Vokietijos sodo technikos gamintojas, 1958 m. pristatęs pirmąjį grandininį pjūklą, 2018 metais mini 70 metų veiklos sukaktį. Briggs & Stratton - didžiausias pasaulyje mažų keturtakčių variklių gamintojas, minintis 110 metų veiklos jubiliejų (1908 - 2018).

Elektroninėje parduotuvėje www.e-sodotechnika.lt patogiai ir  neišeinant iš namų, galite įsigyti Jums patikusį gaminį, o platus partnerio parduotuvių ir servisų tinklas suteiks maksimalų patogumą ir komfortą prižiūrint techniką visoje Lietuvoje.

Ieškokite - D84

STIGA STIGA STIGA
DECOPOLIS

UAB "Decopolis" 

Darbo laikas: I - V 08:00 - 17:00 val., VI - VII nedirba 

Tel. 370 (698) 12 888

http://www.decopolis.lt/

„Decopolio“ kolektyvas – entuziastingų, talentingų ir profesionalių žmonių komanda, sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Mūsų sėkmės garantas – profesionalus ir atsakingas požiūris į klientą bei atliekamą darbą. Įmonės veiklą sudaro keturios kryptys:

  1. Židinių, krosnių ir krosnelių (kūrenamų malkomis, granulėmis ir dujomis), lauko židinių ir krosnių, mažmeninė ir didmeninė prekyba bei montavimas;
  2. Vonios ir kambario interjero norvegiškų apdailos plokščių prekyba;
  3. Medžio masyvo baldų projektavimas pagal individualius užsakymus ir gamyba;
  4. Epoksidinių dangų ir elastingų dažų fasadui ir metalui prekyba.

Ieškokite - G96  

 

DECOPOLIS DECOPOLIS DECOPOLIS
TVORŲ MEISTRAS

UAB "Tvorų meistras"

Darbo laikas: I-V 08:00 - 17:00

Mob. +370 (616) 12 772

http://www.tvorumeistras.lt/

UAB „Tvorų meistras“ specializuojasi tvorų ir vartų srityje. Gaminame ir montuojame metalines, vielos tinklo, kalviškas ir medines tvoras bei vartus. Pramoniniu būdu dažome medieną. Nestandartiniai metalo gaminiai.

Ieškokite - H (administraciniame) korpuse. 

TVORŲ MEISTRAS TVORŲ MEISTRAS TVORŲ MEISTRAS