Darbo laikas: I-V 08:00 - 19:00 / VI 09:00 - 16:00

Grindys

Čia konkuruoja pardavėjai - laimi pirkėjai! 

Visais laikais visose šalyse žmonės itin daug dėmesio skirdavo grindims. Grindys turi būti ne tik tvirtos, bet ir puošnios. Tai viena iš pagrindinių interjero detalių.

Grindų galerijoje Jūs rasite didžiausią grindų dangų pasirinkimą Lietuvoje. Net 6-šios pirmaujančios Lietuvos grindų dangų prekybos  įmonės pasiūlys  virš 400  įvairiausių grindų dangų: natūralaus medžio lentas, parketlentes, kamštines, laminuotas grindų dangas, kurios gaminamos Lietuvos gamintojų bei importuojamos iš įvairiausių pasaulio šalių.

Galerijoje Jus pasitiks profesionalių konsultantų komanda, kuri padės  išsirinkti prekes pagal jūsų poreikius.

GEROS GRINDYS

UAB "Medžio apdaila" 

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII - nedirba

Tel.: 8 5 2770952

http://www.gerosgrindys.lt

Geras kainos ir kokybės santykis. Platus asortimentas.Profesionalūs konsultantai.

Ieškokite - A14

 

GEROS GRINDYS GEROS GRINDYS GEROS GRINDYS
GRINDŲ TURGUS

UAB "Vilkonda"

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel.: 8 5 2505017, 8 640 25573

 

http://www.parquet.lt

GRINDŲ TURGUS (UAB „Vilkonda")- stabiliai besiplečianti kompanija, šiuo metu užsiimanti medinių grindų gamyba, taip pat laminuotų ir medinių grindų bei medžiagų joms įrengti prekyba. Esame oficialūs kompanijų Bona, Parla Floor, Pedross, Universal Flooring, Quick Step, Witex, Kuberit atstovai Lietuvoje.  „Medžio centre" įsikūrusioje parduotuvėjė „Grindų Turgus" siūlome įsigyti išvardintų gamintojų parketlenčių ir laminuotų grindų itin geromis kainomis. Taip pat siūlome pilną spektrą medžiagų grindų įrengimui, priežiūrai ir remontui. Tik šioje parduotuvėje ypatinga paslauga meistrams - šlifavimo mašinų nuoma.

Ieškokite - A10 

GRINDŲ TURGUS GRINDŲ TURGUS GRINDŲ TURGUS
GRINDŲ ARSENALAS

UAB "Ginlora" 

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel.: +370 650 64481

 

http://www.ginlora.lt/lt

Pastovi ir vis tobulinama veikla buvo, ir tebėra: didmeninė - mažmeninė apdailos medžiagų, natūralių (masyvo grindlenčių, parketlenčių ir t.t.) bei laminuotų grindų prekyba. Profesionalių darbuotojų komanda atrenka prekių asortimentą ir pateikia klientui tik patį kokybiškiausią produktą. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir pageidavimus parketlentės bei išskirtinis laminatas yra vežami iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, žymiausių gamintojų, tokių kaip EGGER, TARKETT, KAINDL, KRONOORIGINAL, BARLINEK.

Gaminių asortimentas apima net 300 skirtingų medinių bei laminuotų grindų variantų. Plataus prekių asortimento ir ilgalaikės patirties dėka sugebame patenkinti net mažiausio kliento poreikius.

Ieškokite - A12, A16

GRINDŲ ARSENALAS GRINDŲ ARSENALAS GRINDŲ ARSENALAS
CLASSEN

UAB "Brenta"

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba

Tel. 8 5 2763033

 

http://www.topgrindys.lt/

CLASSEN parduotuvėje siūloma visa gama įvairiausių vidaus, lauko, spec. paskirties durų, didžiausias laminuotų grindų dekorų pasirinkimas, kvalifikuotos montavimo paslaugos bei profesionalūs patarimai!

Ieškokite - A18, A19, A23, A24

CLASSEN CLASSEN CLASSEN
DANAKO

UAB "Danako"

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel. 8 683 80887

 

Įmonėje siūlomos prekėsgaminamos ir importuojamos iš Vokietijos. Jos išsiskiria ypatingai suderintu kainos ir kokybės santykiu - aukšta kokybė už prieinamą kainą. Platus spalvų ir raštų asortimentas. Galimas prekių užsakymas iš katalogo.

Ieškokite - A21

DANAKO DANAKO DANAKO
ASMUS

PĮ "Asmus"

Darbo laikas: 9-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel. Nr. +370 52 78 59 44, Mob. Nr. +370 615 18 184

 

http://www.asmus.lt

Įmonė „ASMUS“ įkurta 1993 metais. Nuo pat įkūrimo dienos „ASMUS“ savo klientams siūlo daugybę interjero sprendimų renkantis grindų dangą savo namams. Parduotuvės personalas kiekvienam pirkėjui padės išsirinkti lūkesčius atitinkančias prekes iš didelio asortimento. Taip pat suteiks naudingos informacijos apie grindų dangos priežiūrą.

Įmonė „ASMUS“ atstovauja Norvegijoje gerai žinomą grindų gamintoją ALLOC AS. Šio gamintojo grindys išsiskiria ne tik įdomiu dizainu, komforto ypatybėmis, bet ir tvirta vidaus konstrukcija, kurios net 97% sudaro natūrali, presuota mediena. Būtent tokios technologijos grindys rekomenduojamos alergiškiems žmonėms bei žmonėms sergantiems astma. Unikali šių grindų aliuminio užrakto sistema užtikrina sandarų lentų sujungimą. ALLOC AS gaminamos grindys išsiskiria garsą sugeriančia sistema „Alloc Silent System“, kuri yra apatinėje dangos dalyje. Itin aukšto spaudimo grindų dangos yra antistatinės, todėl sumažina drėgmės įsigėrimą iki absoliutaus minimumo. Dėl patentuotos aliumininės užrakto  sistemos grindys klojamos ir išrenkamos labai paprastai, todėl nereikalauja daug laiko ir ypatingų pastangų, o svarbiausia, kad jas montuojant neįmanoma suklysti! Todėl tikrai lengvai galėsite pakeisti savo būsto interjerą

Ieškokite - A6

ASMUS ASMUS ASMUS
IRIS

UAB "Iris"

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel. (8 315) 55969, (8 650) 00208

 

http://www.iris.lt

Iris - vienas didžiausių interjero apdailos ir statybines medžiagas tiekiančių tinklų Lietuvoje.
Rinkoje išsiskiriame puikia gaminių kokybe ir asortimento gausa - bendradarbiaujame su daugeliu Europos šalių gamintojais ir galime pasiūlyti daugiau nei 12 000 plytelių rūšių, 6000 santechnikos prekių, 1000 statybinių mišinių rūšių ir t.t.
Siūlome šias prekių grupes:
• keraminės ir akmens masės plytelės;
• kiliminės, laminuotos ir PVC grindų dangos;
• vonios kambario baldai ir aksesuarai;
• vonios ir dušo kabinos;
• vandens maišytuvai;
• keraminė santechnika;
• tapetai;
• plytelių klijai ir sausi statybiniai mišiniai;
• statybinės medžiagos (cementas, gipso kartono plokštės, metalo profiliai, glaistai, kt.)
• apšiltinimo medžiagos.

 Veikia nuo 1991 metų.

Ieškokite - A32, A34, A35. 

IRIS IRIS IRIS
EITUMA

UAB "Eituma"

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 9-16 val., VII nedirba 

Tel. 8 5 2300682

 

http://www.eituma.lt/

Mažmeninė prekyba statybine ir apdailine mediena, medienos gaminiais.

Bendrovės strategija - suteikti klientui galimybę turėti kuo platesnį prekių asortimentą, tuo tikslu stengiamasi didinti medienos gaminių ir ruošinių asortimentą, naujų produktų įvedimą į rinką. Taip pat rūpinamasi klientų kokybišku aptarnavimu, paslaugų teikimu, klientų patogumui teikiamos stalių paslaugos.

Ieškokite - A1

EITUMA EITUMA EITUMA
VISKAS GRINDŲ MEISTRUI

UAB "Vilkonda" 

Darbo laikas: I-V 8-19 val., VI 8-16 val., VII nedirba 

Tel.: 8 5 2505017, 8 640 25573

 

http://www.parquet.lt


"Viskas grindų meistrui" (UAB „Vilkonda")- stabiliai besiplečianti kompanija, šiuo metu užsiimanti medinių grindų gamyba, taip pat laminuotų ir medinių grindų bei medžiagų joms įrengti prekyba. Esame oficialūs kompanijų Bona, Parla Floor, Pedross, Universal Flooring, Quick Step, Witex, Kuberit atstovai Lietuvoje.  „Medžio centre" įsikūrusioje parduotuvėjė „Grindų meistras" siūlome įsigyti išvardintų gamintojų parketlenčių ir laminuotų grindų itin geromis kainomis. Taip pat siūlome pilną spektrą medžiagų grindų įrengimui, priežiūrai ir remontui. Tik šioje parduotuvėje ypatinga paslauga meistrams - šlifavimo mašinų nuoma. 

VISKAS GRINDŲ MEISTRUI VISKAS GRINDŲ MEISTRUI VISKAS GRINDŲ MEISTRUI