Darbo laikas: I-V 08:00 - 19:00 / VI 09:00 - 16:00

Grindys

Čia konkuruoja pardavėjai - laimi pirkėjai! 

Visais laikais visose šalyse žmonės itin daug dėmesio skirdavo grindims. Grindys turi būti ne tik tvirtos, bet ir puošnios. Tai viena iš pagrindinių interjero detalių.

Grindų galerijoje Jūs rasite didžiausią grindų dangų pasirinkimą Lietuvoje. Net 6-šios pirmaujančios Lietuvos grindų dangų prekybos  įmonės pasiūlys  virš 400  įvairiausių grindų dangų: natūralaus medžio lentas, parketlentes, kamštines, laminuotas grindų dangas, kurios gaminamos Lietuvos gamintojų bei importuojamos iš įvairiausių pasaulio šalių.

Galerijoje Jus pasitiks profesionalių konsultantų komanda, kuri padės  išsirinkti prekes pagal jūsų poreikius.

Medžio apdaila, UAB

Geras kainos ir kokybės santykis. Platus asortimentas.Profesionalūs konsultantai.

Medžio apdaila, UAB Medžio apdaila, UAB Medžio apdaila, UAB
Vilkonda, UAB

Tel.: 8 5 2505017, 8 640 25573

http://www.parquet.lt

UAB „Vilkonda"- stabiliai besiplečianti kompanija, šiuo metu užsiimanti medinių grindų gamyba, taip pat laminuotų ir medinių grindų bei medžiagų joms įrengti prekyba. Esame oficialūs kompanijų Bona, Parla Floor, Pedross, Universal Flooring, Quick Step, Witex, Kuberit atstovai Lietuvoje.  „Medžio centre" įsikūrusioje parduotuvėjė „Grindų Turgus" siūlome įsigyti išvardintų gamintojų parketlenčių ir laminuotų grindų itin geromis kainomis. Taip pat siūlome pilną spektrą medžiagų grindų įrengimui, priežiūrai ir remontui. Tik šioje parduotuvėje ypatinga paslauga meistrams - šlifavimo mašinų nuoma.

Vilkonda, UAB Vilkonda, UAB Vilkonda, UAB
Ginlora, UAB

Tel.: +370 650 64481

http://www.ginlora.lt/lt

Pastovi ir vis tobulinama veikla buvo, ir tebėra: didmeninė - mažmeninė apdailos medžiagų, natūralių (masyvo grindlenčių, parketlenčių ir t.t.) bei laminuotų grindų prekyba. Profesionalių darbuotojų komanda atrenka prekių asortimentą ir pateikia klientui tik patį kokybiškiausią produktą. Atsižvelgiant į pirkėjų poreikius ir pageidavimus parketlentės bei išskirtinis laminatas yra vežami iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, žymiausių gamintojų, tokių kaip EGGER, TARKETT, KAINDL, KRONOORIGINAL, BARLINEK.

Gaminių asortimentas apima net 300 skirtingų medinių bei laminuotų grindų variantų. Plataus prekių asortimento ir ilgalaikės patirties dėka sugebame patenkinti net mažiausio kliento poreikius.

Ginlora, UAB Ginlora, UAB Ginlora, UAB
Brenta, UAB - A korpusas

Išskirtinis Classen gamintojo produkcijos platinimas, prekybos tinklo „RuckZuck" atstovavimas Lietuvoje. Prekyboje siūloma visa gama įvairiausių vidaus, lauko, spec. paskirties durų, didžiausias laminuotų grindų dekorų pasirinkimas, kvalifikuotos montavimo paslaugos bei profesionalūs patarimai!

Brenta, UAB - A korpusas Brenta, UAB - A korpusas Brenta, UAB - A korpusas
Danako, UAB - A korpusas

Tel. 8 683 80887

Įmonėje siūlomos prekės gaminamos ir importuojamos iš Vokietijos. Jos išsiskiria ypatingai suderintu kainos ir kokybės santykiu - aukšta kokybė už prieinamą kainą. Platus spalvų ir raštų asortimentas. Galimas prekių užsakymas iš katalogo.

Danako, UAB - A korpusas Danako, UAB - A korpusas Danako, UAB - A korpusas
Asmus, PĮ - A korpuas

Tel. Nr. +370 52 78 59 44

Mob. Nr. +370 615 18 184

http://www.asmus.lt

Įmonė „ASMUS“ įkurta 1993 metais. Nuo pat įkūrimo dienos „ASMUS“ savo klientams siūlo daugybę interjero sprendimų renkantis grindų dangą savo namams. Parduotuvės personalas kiekvienam pirkėjui padės išsirinkti lūkesčius atitinkančias prekes iš didelio asortimento. Taip pat suteiks naudingos informacijos apie grindų dangos priežiūrą.

Įmonė „ASMUS“ atstovauja Norvegijoje gerai žinomą grindų gamintoją ALLOC AS. Šio gamintojo grindys išsiskiria ne tik įdomiu dizainu, komforto ypatybėmis, bet ir tvirta vidaus konstrukcija, kurios net 97% sudaro natūrali, presuota mediena. Būtent tokios technologijos grindys rekomenduojamos alergiškiems žmonėms bei žmonėms sergantiems astma. Unikali šių grindų aliuminio užrakto sistema užtikrina sandarų lentų sujungimą. ALLOC AS gaminamos grindys išsiskiria garsą sugeriančia sistema „Alloc Silent System“, kuri yra apatinėje dangos dalyje. Itin aukšto spaudimo grindų dangos yra antistatinės, todėl sumažina drėgmės įsigėrimą iki absoliutaus minimumo. Dėl patentuotos aliumininės užrakto  sistemos grindys klojamos ir išrenkamos labai paprastai, todėl nereikalauja daug laiko ir ypatingų pastangų, o svarbiausia, kad jas montuojant neįmanoma suklysti! Todėl tikrai lengvai galėsite pakeisti savo būsto interjerą

Asmus, PĮ - A korpuas Asmus, PĮ - A korpuas Asmus, PĮ - A korpuas
Iris, UAB - A korpusas
info@iris.lt
Tel. (8 315) 55969, (8 650) 00208http://www.iris.lt

Iris - vienas didžiausių interjero apdailos ir statybines medžiagas tiekiančių tinklų Lietuvoje.
Rinkoje išsiskiriame puikia gaminių kokybe ir asortimento gausa - bendradarbiaujame su daugeliu Europos šalių gamintojais ir galime pasiūlyti daugiau nei 12 000 plytelių rūšių, 6000 santechnikos prekių, 1000 statybinių mišinių rūšių ir t.t.
Siūlome šias prekių grupes:
• keraminės ir akmens masės plytelės;
• kiliminės, laminuotos ir PVC grindų dangos;
• vonios kambario baldai ir aksesuarai;
• vonios ir dušo kabinos;
• vandens maišytuvai;
• keraminė santechnika;
• tapetai;
• plytelių klijai ir sausi statybiniai mišiniai;
• statybinės medžiagos (cementas, gipso kartono plokštės, metalo profiliai, glaistai, kt.)
• apšiltinimo medžiagos.

 Veikia nuo 1991 metų.

Iris, UAB - A korpusas Iris, UAB - A korpusas Iris, UAB - A korpusas
Mažeikių varduva, UAB

UAB „Mažeikių Varduva" - didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis ir interjero apdailos medžiagomis.

"Medžio centre" esančiame salone rasite:
  * Prabangius belgiškus sienų apmušalus / tapetus (Omexco, Calcutta, Khroma)
  * Originalaus dizaino portugališkus šviestuvus (Lustrarte)
  * Sienų ir lubų dekoravimo elementus (Mardon decor)
  * Dažus, gruntą, laką (Caparol, Reners)
  * Laminuotas ir plastikines palanges (Triplako)
  * Grindų laminatą

Mažeikių varduva, UAB Mažeikių varduva, UAB Mažeikių varduva, UAB
EITUMA, UAB - A korpusas

Tel. 8 5 2300682

http://www.eituma.lt/

Mažmeninė prekyba statybine ir apdailine mediena, medienos gaminiais.

Bendrovės strategija - suteikti klientui galimybę turėti kuo platesnį prekių asortimentą, tuo tikslu stengiamasi didinti medienos gaminių ir ruošinių asortimentą, naujų produktų įvedimą į rinką. Taip pat rūpinamasi klientų kokybišku aptarnavimu, paslaugų teikimu, klientų patogumui teikiamos stalių paslaugos.

EITUMA, UAB - A korpusas EITUMA, UAB - A korpusas EITUMA, UAB - A korpusas