Viskas apie Medžio centrą

APIE MUS
MEDŽIO CENTRAS  veiklą pradėjo prieš  10 metų. Dabar MEDŽIO CENTRAS - tai specializuotas medienos gaminių, grindų, durų, apdailos, lauko statinių ir kitų statybinių medžiagų parduotuvių centras, užimantis virš 15 tūkst. kv.m 6-ių ha plote. Čia dirba virš 50 skirtingų pardavėjų, kurie tikrai gali pasiūlyti pirkėjui didžiausią pasirinkimą medienos, grindų, durų, tapetų, plytelių, santechnikos ir kitų reikalingų prekių, kuriant savo namus.

MŪSŲ MISIJA
Mūsų siekis - visus smulkius bei stambius statybinių ir apdailos medžiagų prekybininkus apjungti vienoje vietoje, kad būtų patogu pirkėjui.

ČIA TIKRAI KONKURUOJA PARDAVĖJAI, O LAIMI PIRKĖJAI!

MŪSŲ TIKSLAS
Pirkėjo pinigų ir laiko taupymas bei geriausių prekybininkų prekiaujančių  statybinėm ir aplailinėm medžiagom apjungimas vienoje vietoje.

TRADICIJOS
Smulkus verslininkas visuomet suteiks individualią, išsamią konsultaciją, įsigilins į pirkėjo poreikius. Todėl mes siekiame išlaikyti seną pardavimų  tradiciją - tiesioginį bendravimą tarp pirkėjo ir pardavėjo.

POKYČIAI
Šiandien MEDŽIO CENTRAS jau atsinaujinęs. Dar labiau išplėstas asortimentas, renovuoti pastatai  pritaikyti patogiam apsipirkimui.

MŪSŲ ATEITIS
MEDŽIO CENTRAS nekeis savo krypties, tik taupys pirkėjo laiką - kursime Meistrų, Lauko statinių ir Augalų kiemus. Pirkėjui bus tikrai patogu pirkti vienoje vietoje.