Naujienos

"VSC-Medžio centras" pasiekė pergalę ir Vilniaus miesto lygoje

Šiame etape tik trečią kartą žaidę "VSC-Medžio centras" (1/2) iškovojo pirmą pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės. Po itin atkaklios kovos,  trijų taškų skirtumu įveikė "Stiklopaslaptis.lt" (1/5) ekipą. Šeimininkams nesutrukdė laimėti ir dvi techninės pražangos, kurių vieną gavo visa komanda.

Pirmą kėlinuką stipresni buvo šeimininkai, kurie įgijo 7 taškų skirtumą (23:16), jį išlaikė ir antrame (39:32) bei trečiajame (56:49) ketvirčiuose, tad svečiai į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame, kuomet pavyko sumažinti priešininkų pranašumą iki trijų taškų. Visgi vieno metimo pritrūko ir pergalę šventė "VSC-Medžio centras" rezultatu 72:69.

Rungtynės pasižymėjo tuo, kad savo solo pasirodymus "tritaškių konkurse" surengė abiejų ekipų lyderiai - Žilvinas Bendoraitis bei Lukas Radžiūnas. Abu lyg susitarę metė po dvylika tritaškių, o "konkursą" laimėjo šeimininkų ekipos žaidėjas, po "įtemptos kovos" vienu tritaškiu (7/12 tritaškių) įveikęs varžovą.

"VSC-Medžio centro" ekipos vadovas Ignas Kalesnykas buvo patenkintas pergale: "Smagu, kad iškovojome pergalę. Rungtynės buvo intesyvios, tad gavome ir techninių pražangų. Teisėjas nesureagavo į vieną momentą, emocingai reaguodamas ją užsidirbau".

"Iš esmės pergalę lėmė varžybų pabaigoje nereikalingos varžovų pražangos ir mūsų pataikyti lemiami baudų metimai, kurių prieš tai nesugebėjome įmesti. Baudas mėtėme blogai, vien Arnoldas Vagneris įmetė tik vieną baudą iš 7".

"Na ką, iškovojome pirmą pergalę, reikia siekti ir kitų ir pagerinti pozicijas turnyrinėje lentelėje", - tikslą aiškiai įvardijo I. Kalesnykas. 

"VSC-Medžio centrą" į pergalę vedė
 Žilvinas Bendoraitis pelnęs 29 taškus (7/12 tritaškių), atkovojęs 9 kamuolius bei atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus. Dovydas Petrauskas pridėjo 18 taškų bei 10 atkovotų kamuolių.

"Stiklopaslaptis.lt" ekipoje rezultatyviausiai žaidė
 Lukas Radžiūnas, pelnęs 26 taškus (6/12 tritaškių), Andrius Čepkauskas įsūdė 15 taškų.