Naujienos

"VSC-Medžio Centro" krepšininkai nepasigailėjo "SK Skurdas" ekipos

Rungtynės tarp "VSC-Medžio Centro" ir "SK Skurdo" prasidėjo abiejų komandų klaidomis. Pirmąsias keletą varžybų minučių aikštelėje vyko chaosas, todėl neištvėręs šios netvarkos "VSC-Medžio Centro" treneris S. Pociūnas paėmė minutės pertraukėlę, po kurios situaciją aikštelėje pradėjo valdyti jo komanda. Po pirmojo kėlinio namų šeimininkai, "VSC-Medžio Centras" pirmavo 15:6. Antrajam kėlinyje "VSC-Medžio Centras" visiškai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vedini J. Navako ir Ž. Bendoraičio, jie susikrovė solidžią persvarą ir po 2 kėlinių jau pirmavo 37:15.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė, dominavo "VSC-Medžio Centras" komanda. 3 kėlinyje namų šeimininkų gretose rezultatyviai žaidė M. Staniulis ir po 3 kėlinių jo komanda buvo priekyje rezultatu 70:25. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. D. Petrauskas iš viso pelnęs 20 taškų, taip pat pelnė ir šimtąjį savo komandos tašką šiose varžybose. Rezultatu 102:40, laimėjo "VSC-Medžio Centras".

Po varžybų pakalbintas "SK Skurdas" žaidėjas A. Šakauskas buvo nusiminęs savo komandos nesėkme ir pabrėžė, kad 4 žaidėjai iš starto penketo yra traumuoti ir negalėjo padėti savo komandai šiose varžybose.

"VSC-Medžio Centras" žaidėjas ir vadovas I. Kalesnykas džiaugėsi šiandienine komandos pergale po vakarykščio apmaudaus pralaimėjimo.