Naujienos

"VSC - Medžio centro" rezultatai VKL B lygoje

Rungtynės su "BC DRAUGAI - VKM ALUMNI"

Sekmadienio vakarą šeimininkų komanda "BC DRAUGAI - VKM ALUMNI" priėmė svečių komandą "VSC - Medžio centras". Jau antras varžybas iš eilės šiais metais "BC DRAUGAI" susirinko labai negausiai. Jei pirmose varžybose pasisekė laimėti prieš "SK SKURDO" komandą, tai šį kartą tokių negausių pajėgų jau neužteko. Rungtynių nugalėtojas jau išsisprendė po pirmų rungtynių minučių, kuomet svečių žaidėjas Ž. Bendoraitis smeigė tris tritaškius metimus iš eilės ir kaip mat truktelėjo savo komandą į priekį. Svečiai susirinkę itin gausiomis pajėgomis, nuolat spaudė savo varžovus ir su lyg kiekviena minute bėgo į priekį nuo varžovų vis tolyn ir tolyn. Jau po pirmojo kėlinuko "VSC" susikrovė triuškinančią persvarą 13:30. "VSC - Medžio centro" komandoje aikštelėje pasirodė visi tą dieną buvę krepšininkai. Reiktų pridurti, jog visi krepšininkai spėjo ne tik pasižymėti taškais, bet ir atkovotais kamuoliais ir rezultatyviais perdavimais! O tai tik parodo, jog ši komanda labai pasitiki viens kitu ir demonstruoja puikią fizinę ir komandinę formą, todėl tolimesnėse kovose gali žengti labai toli. Na, "BC DRAUGAMS" pralaimėjus šias varžybas rezultatu 75:120, žengti toliau bus labai sunku, nes šiuo metu ši komanda užima penktą vietą grupės turnyrinėje lentelėje, tačiau nuo artimiausių varžovų atsilieka net trimis pergalėmis.


Statistika: http://www.vkl.lt/index.php/leagues.game;id.104;g.30001

 

Rungtynės su "SKM - AGOTOS GRYČIA"

Rungtynės prasidėjo "SKM - AGOTOS GRYČIA" įsiveržimu į priekį. Svečiai, vedami V. Bendiko greitai įgijo 9 taškų persvarą. Tačiau "VSC - Medžio centras" tuoj pat pradėjo varžovus vytis ir kėlinuko viduryje sumažino atsilikimą iki minimalaus. Vėliau sekė lygi kova ir po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus - 17:17. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė tolimais metimais. Kiek vėliau į priekį vėl išsiveržė svečiai. Po nesportinės šeimininkų pražangos galėję nutolti "SKM - AGOTOS GRYČIA", tuo nepasinaudojo(pramesti abu baudos metimai ir klaida puolant) ir kėlinuko pabaigoje "VSC - Medžio centras" vėl pasivijo varžovus. Trečiajame ketvirtyje rezultatą į savo pusę persvėrė šeimininkai. Bet įgytos persvaros jiems išlaikyti nepavyko ir toliau visas kėlinys vyko permainingai. Pirmavo tai viena tai kita ekipa. Lemiamo ketvirčio pradžioje "VSC - Medžio centras" pradėjo tiesiog siausti aikštelėje. Šie apšaudė varžovus trimis iš eilės tolimais metimais, greitose "SKM - AGOTOS GRYČIA" atakose gesino varžovų metimus blokais(M. Staniulis) ir spurtavo 12:2. Vis dėlto, svečiai nepasidavė ir kėlinuko viduryje rezultatą išlygino. Likus 30s. šeimininkai turėjo 2 taškų deficitą, tačiau naujokas V. Maksimenka įsūdė savo "debiutinį" tritaškį ir šeimininkai pirmavo 1 tašku. Kitoje atakoje "SKM - AGOTOS GRYČIA" aukštaūgis V. Svetikas dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Bet tuoj pat šeimininkų puolėjas J. Navakas atsakė taip pat dvitaškiu metimu ir "VSC - Medžio centras" šventė dramatišką pergalę.


Po rungtynių kalbintas nugalėtojų treneris Simas Pociūnas teigė, jog prieš varžybas matė, kad varžovai susirinko ne pilnos sudėties todėl tikėjosi šios pergalės. Simas pripažino, jog rungtynių pabaiga buvo tikra loterija ir džiaugėsi, jog loteriją, pagaliau, laimėjo ir jo ekipa. Treneris taip pat pasidžiaugė, jog jo komanda pirmoji nugalėjo "SKM - AGOTOS GRYČIA" ekipą ir pagyrė savo komandos naujoką V. Maksimenką, kuris nebijojo imtis atsakomybės lemiamu momentu ir pelnė labai svarbų tritaškį rungtynių pabaigoje. Simas taip pat pridūrė, jog jų komanda taip pat susirinko ne pilnos sudėties, todėl reikėjo ypatingai rotuoti žaidėjus.

Statistika: http://www.vkl.lt/index.php/leagues.game;id.104;g.29999