Naujienos

"VSC - Medžio centras" jau laukia varžovų sekančiame etape

Sekmadienio popietę Vilniaus krepšinio B lygoje susitiko "Vieta Jūsų reklamai" ir "VSC-Medžio Centras". Varžybos prasidėjo greitu tempu, bet netaikliais metimais. Namų komandą į priekį vedė ir taškus rinko T. Šilingis, padėjęs savo komandai pirmauti 2 taškais po pirmojo kėlinio (19:17). Antrajame kėlinyje "VSC-Medžio Centras" susiėmė. Komanda puikiai gynėsi ir savo varžovams teleido įmesti 5 taškus šiame kėlinyje, patys įmesdami 14 taškų ir ilsėtis išėjo turėdami 7 taškų pranašumą (24:31). Po ilgosios pertraukos žaidimas susivienodino, pasipylė taiklūs tritaškiai metimai abiejose komandose."VSC-Medžio Centras" vedami T. Gaižausko susikrovė dar didesnę persvarą ir po trijų kėlinių pirmavo 53:41. Ketvirtajame kėlinyje namų komandos atstovas A. Urbanovič įmetė 3 taiklius tritaškius metimus, naudingai sužaidė A. Tyševič ir taip sukūrė intrigą šiose varžybose. Tačiau "VSC-Medžio Centras" nepasimetė, išlaikė nedidelę persvarą ir laimėjo šias varžybas 3 taškų skirtumu, 63:66.

Po varžybų pakalbintas "Vieta Jūsų reklamai" kapitonas ir treneris Ž. Zinkevičius sakė: "Pirmas rungtynes su šia komanda sužaidėme tragiškai, gal todėl didžioji sezono dalis irgi buvo tragiška. Norėjosi šį ratą pabaigti su trenksmu, geros nuotaikos, bet nepavyko. Mums pritrūko vieno pataikyto metimo ar perimto kamuolio."

"VSC-Medžio Centras" vadovas ir žaidėjas I. Kalesnykas sakė: "Nei varžovams, nei mums šios varžybos nieko nereiškė. Laimėjome, nes tiesiog buvome geresni."

Tai buvo paskutinės varžybos VKL-B lygos pirmajame etape, kurios garantavo "VSC - Medžio centro" ekipai 4 vietą grupėje bei tolimesnes kovas TOP-16 etape.