Naujienos

3-čia "VCS-MEDŽIO CENTRAS" krepšinio komandos pergalė!

„VSC-Medžio centras - „ SK Skurdas „ - 75 : 58 (VKL B lyga)

Vėlų antradienio vakarą, Pilaitėje, buvo sužaistos Vilniaus krepšinio B lygos rungtynės. Susitiko "VSC - Medžio centras" ir "SK Skurdas" komandos. Pastarieji aikštės šeimininkai. Komandos į rungtynes susirinko panašiai nusiteikusios - šeimininkai tikėjosi atsitiesti po paskutinę sekundę pralaimėtų rungtynių sekmadienį, tuo tarpu svečiai - pamiršti taip pat sekmadienio nesėkmę prieš SKM trenerių komandą ir pasiekti pergalę.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau  neatsiliko ir "VSC - Medžio centras" greitame bei rezultatyviame kėlinyje nei viena komanda neįgijo solidesnės persvaros. Po pirmojo kėlinio priekyje  buvo aikės šeimininkai  "SK Skurdas" - 24:23.

Antrajame kėlinyje S. Pociūno ("VSC - Medžio centras") auklėtiniai atsikratė startinio jaudulio ir pagerinę gynybą atitrūko. Po dviejų Ž.Bendoraičio tritaškių svečių pranašumas išaugo iki 6 taškų. Sustabdę varžovų lyderį (red. E. Simonavičių) "VSC - Medžio centras" didino persvarą ir po dviejų kėlinių pirmavo jau 45:36.

Po pertraukos iniciatyvą savo rankas perėmę "VSC - Medžio centras" nemažino apsukų ir dažnai keisdami žaidėjus bei išnaudodami ilgą atsarginių žaidėjų suolelį, didino persvarą ir rungtynių nugalėtojas tapo praktiškai aiškus. Po trečiojo kėlinio "VSC - Medžio centras"  turėjo 16 taškų persvarą - 48:64.

Ketvirtajame kėlinyje situacija aikštėje nesikeitė. Antroje rungtynių pusėje visą žaidimo kontrolę savo rankose laikę "VSC - Medžio centras" vyrai išlaikė persvarą ir neprisileido varžovų per mažesnę nei 15 taškų persvarą viso ketvirčio metu. Greitomis atakomis pasižymėjusias rungtynes rezultatu 75:58 laimėjo "VSC - Medžio centras"  ir įsirašė jau trečiąją pergalę čempionate.

Komentarai po rungtynių:
Arminas Žilionis ("VSC Medžio centras" žaidėjas):
"Varžovų buvo mažiau, todėl jie greičiau pavargo. Gerai pradėjome rungtynes ir persvarą išlaikėme iki varžybų pabaigos".

Ignas Kalesnykas ("VSC Medžio centras" žaidėjas):
"Labai džiaugiamės pergale, nes tai buvo jau trečiosios rungtynės iš eilės".

Edgaras Simonavičius ("SK Skurdas" žaidėjas):
"Šį vakarą neturėjome galimybių laimėti. Pirmoje rungtynių pusėje dar neblogai atrodėme, bet antroje varžovai įrodė savo pranašumą, o mes skubėjome, nepataikėme iš po krepšio, prarasdavome kamuolius lygioje vietoje. Varžovų komanda tikrai stipri, turi trenerį, daug lygiaverčių žaidėjų, kurie žaidžia protingai, visi žino, ką turi daryti aikštėje, o pas mus to nėra. Dabar laukiame kitos savaitės rungtynių Šalčininkuose - tikimės atsirevanšuoti už praeito sezono apmaudų pralaimėjimą paskutinėmis rungtynių sekundėmis".

MEDŽIO CENTRO administracija sveikina komandą!

Visas komandos naujienas galite matyti čia: http://www.vilniaussc.lt/