Naujienos

Unikali galimybė pamatyti rąstinio namo surinkimo procesą!

Dažnas planuojantis statytis rąstinį namą, pirtį ar atstatyti senelių sodybą dvejoja dėl informacijos bei laiko stokos.

Dabar yra puiki galimybė sužinoti daugiau apie rąstinius namus, jų rentimo technologiją, pamatyti kaip renčiamas namas, gyvai stėbėti autentiško rąstinio namo pastatymo procesą, nes "Medžio Centre", sodo lauko statinių ekspozicijoje Etnolietuva, pradėti rąstinio namo su mansarda surinkimo darbai. Namas bus dviejų aukštų su balkonu, stogas dviejų šlaitų, dengtas čerpėmis. Darbai vyksta sparčiai todėl nepraleiskite unikalios progos.

Šis rąstinio namo pavyzdys padės Jums pajusti rąstinio namo gabaritus, erdves jo viduje, natūralaus medžio kokybę, ilgaamžiškumą, grožį bei unikalumą, suprasti kokio dydžio bei išplanavimo namo norite Jūs. "Etnolietuva" specialistai Jums patars kaip geriau ir ekonomiškiau pasistatyti rąstinį namą padės išsirinkti koplektuojamąsias medžiagas, įrangą: krosnį, kaminą, langus, grindis, stogo dangos tipą ir kita, kad namas atitinktų Jūsų konrečius poreikius. "EtnoLietuva" rąstinių namų meistrai, ne tik suręs Jums namo rąstinę dalį bei uždengs stogą bet ir pasiūlys vidaus įrengimo sprendimus, atliks pilną įrengimą iki rakto.

 

Ar žinote, kad geriausia rąstiniam namui medieną ruošti žiemą? - Todėl jei planuojate pavasarį statytis rąstinį namą tuomet Jums reikėtų suskubti bei medieną rąstiniam namui užsisakyti jau dabar. 

 

Su EtnoLietuva specialistais susisiekite telefonais: 8 657 53940, 8 657 88561;

Savo svajonių rąstinio namo eskizą atsiųskite el.paštu: info@etnolietuva.com ;

Arba tiesiog atvykite į sodo lauko statinių ekspoziciją "EtnoLietuva" įsikūrusią "Medžio centre" adresu Verkių g. 44, Vilnius.