Naujienos

Skandinaviškos vaikų žaidimų aikštelės

Pastarąjį laikmetį individualiųjų namų statyboje karaliaujantis skandinaviškas stilius nulėmė tai, kad dizaineriai šį kartą padirbėjo iš peties ir sukūrė šios stilistikos vaikų žaidimų aikštelių kolekciją, kurią sudaro net trys skirtingos architektūros modeliai. Ribotas vaikų žaidimų aikštelių kiekis jau yra pagamintas ir eksponuojamas „Etno Lietuva“ Verkių g. 44, Vilnius (PC „Medžio centras“ sodo lauko ekspozicija B korp.) čia atvykus taip pat galima įsigyti patikusį vaikų žaidimų aikštelės modelį arba užsisakyti individualų gaminį.

 

1 - Vaikų žaidimų aikštelė

Skandinaviška stilistika pasižymi griežtomis formomis, statmenomis linijomis, akcentuota simetrija. Būtent toks yra šis vaikų žaidimų bokštelis, kurio kiekviena vertikalė apjungia skirtingas formas: kampinius panoraminius langus, kampinius įėjimus/išėjimus ir užlipimus/nusileidimus. Sukurtas netradicinis trikampis sūpynės stovas, kuriuo galima laipioti arba susikurti erdvę individualiam laisvalaikiui. Skandinaviško stiliaus architektūriniam apibendrinimui ir išbaigtumui panaudota parapeto konstrukcija.

Šis vaikų žaidimų bokštelis pasižymi panoraminiais – plataus aplinkos stebėjimo langais, pro kuriuos vaikams atsivers tolimesni apylinkių vaizdai. Uždaros sienos sukuria erdves individualiems žaidimams ir tuo pačiu netrukdo kitiems vaikams norintiems judriai leisti laiką lipant ir čiuožiant nusileidimu ar supantis.

 

 2 – Vaikų žaidimų aikštelė

Šis vaikų žaidimų bokštelis tęsia pradėtą simetrijos ir griežtų formų tematiką, tačiau praplečia vaikų žaidimų galimybes ir čia nebrėžia jokių ribų siekiant užsiimti norima veikla. Ši vaikų žaidimų aikštelė išsiskiria plataus pritaikymo konstrukcija, kurioje galima ne tik žaisti smėlyje, lipti-čiuožti ar sūpuotis įprastomis sūpynėmis, bet ir laipioti alpinisto sienele ar kopčiomis patogiai sūpuotis hamake. sumontavus skersinį užsiimti sporto pratimus bei kitus reikalingus priedus.

                    

3 - Vaikų žaidimų aikštelė - Dinamiška asimetrija

Šia vaikų žaidimų aikštele siekta sugriauti teoriją, kad skandinaviška stilistika gali būti tik statiška. Vaikai yra be galo smalsūs ir judrūs. Jiems reikalinga kuo daugiau judesio, veiklos, aktyvaus laisvalaikio, būtent šiam vaikų poreikiui patenkinti kilo idėja sukurti būtent tokio dizaino vaikų žaidimų bokštelį. Čia vaikai fiziškai judės lipdami ne tik laipteliais, bet ir lipimo sienele laikantis už virvės, alpinisto akmenimis, taip pat čiuoš nusileidimu ir kūrybiškai leis laiką statydami smėlio pilis. Kuriant šio bokštelio architektūrą pasitelktas pasvirųjų briaunų bei stačių kampų žaismas ir pabrėžtinai jokios simetrijos. Be to maksimaliai sumažintas bokštelio užimamas plotas nes ilgiausia detalė, plastikinis nusileidimas, yra kone per pusę įleistas į bokštelio vidų, todėl šią vaikų žaidimo aikštelę galima montuoti net ir mažuose kiemeliuose. Stogo konstrukcijoje, netradiciškai panaudota, bet puikiai įsilieja stoglangis taip pamėgtas skandinaviškoje koncepcijoje dėl jo teikiamos saulės šviesos ir šilumos.

 

Visos vaikų žaidimų aikštelės gaminamos iš sertifikuotos medienos, naudojamos sertifikuotos vokiškos tvirtinimo detalės bei komplektuojami tik sertifikuoti plastikiniai vaikų žaidimų priedai, todėl galėsite būti ramūs dėl Jūsų vaikų saugumo. Medienos impregnavimui bei paviršiaus tonavimui naudojama ilgaamžė vokiška dažyvė, kuri atspari lauko sąlygoms ir nekeis padengimo kokybės ir spalvos bent kelerius metus. Vaikų žaidimų aikštelės spalvą galima parinkti pagal Jūsų namų aplinką.