Naujienos

Sienų dangų kolekcijos įkvėptos gamtos

Svajojate apie gamtos spalvomis ir harmonija praturtintus namus?

Statybinių medžiagų ir interjero salonas Varduva pristato dvi naujas, 2015 metų, sienų dangų kolekcijas Nomad ir Eternity.

Nomad

Sienų dangų Omexco kolekcija Nomed pakvies Jus keliauti per metų sezonus, spalvingus pusiaujo miškus, po visus pasaulio vandenynus, auksines dykumas, drėgnąsias tundras ar po tylią ir baltą Sibiro taigą. Suausti vandens lelijų lapai atspindi gyvą ir turtingą spalvų paletę: smaragdo žalumą, aukso, vyno raudonumą, turkį, šaltą baltumą, blizgantį kaštoną ir juodmedį. Savo tekstūra neaustinės sienų dangos kartais primena sausringas Žemės teritorijas, kartais lygesnį metalo efektu alsuojantį, saulei besileidžiant klajoklių matomą peizažą. 

Eternity

Niekas nėra stipresnis labiau išliekantis ir labiau „eternal“ (angl. amžinas) negu akmuo... Šios kolekcijos vardas atsiskleidžia visų sienų dangų dizaine: nuo marmuro, kalkmedžio iki granito ar uolos. Visas akmens spalvas pakuždėjo pati gamta: baltas marmuras, žalias malachitas, juodas granitas, rožinis kvarcas, geltonas topazas, kreida, pilkas oniksas, violetinis ametistas, tamsus gintaras.

Kolekcijų įkvėpimas ir buvo nepaliesta natūrali gamta. Būdama socialiai atsakinga Omexco sukūrė gamtai „draugiškas“ kolekcijas Nomad (angl. klajoklis) ir Eternity (angl. amžinas). Omexco prisideda savo gaminiais prie  gamtos išsaugojimo ateinančioms kartoms, pasirinkdama medžiagas iš perdirbto pluošto, spausdinamos pasitelkus saulės ir vandens energijas, naudojant natūralius dažus. 

Visas kolekcijas rasite statybinių medžiagų ir interjero salone VARDUVA