Naujienos

Pažeistų lubų tvarkymas

Pažeistų lubų tvarkymas

 

Lubos, kaip sienos, taip pat gali susidėvėti. Jas gali pažeisti vandens nutekėjimas. Būtinai pašalinkite vandens nutekėjimo priežastį. Ir, prieš tvarkydami, leiskite luboms išdžiūti.

Lopymas naudojant gipskartonio plokštę

Nedidelę skylę lubose galima užtaisyti gipskartonio gabalėliu ir padengti celiuliozės užpildu, tačiau į didesnę nei 9 cm skylę reikia dėti papildomą pagrindą užpildui.

 

Išpjaukite gipskartonio gabalėlį, 2,5 cm platesnį nei pažeista vieta, jo viduryje pragręžkite skylutę. Perverkite per ją 15 cm ilgio virvelę ir kitoje plokštelės pusėje pririškite vinį. Vinis neleis virvelei išsiverti. 

Užtepkite glaisto ant išorinės plokštelės pusės kraštų ir įstatykite ją į ertmę- išorinė plokštelės pusė turi būti atsukta į išorę. Virvele nustatykite plokštelę taip, kad ji būtų reikiamoje vietoje ir visiškai uždengtų skylę, tuomet įtempkite virvelę, kad glaistas tolygiai pasiskirstytų kraštuose.

 

 

Padenkite paruoštą lopinį tinko glaistu beveik tolygiai su lubų paviršiumi. Kai glaistas padžius, nukirpkite virvelę ir padenkite lopinio paviršių baigiamuoju glaistu. 

Kai glaistas išdžius, nušlifuokite ji švitriniu popieriumi.