Naujienos

Pavėsinę ruošk dar rudenį!

Stiklo pertvarų pavėsinė suteiks Jums galimybę mėgautis gamta net ir darganotą rudenį


Pavėsinė su stiklo pertvaromis tai naujos kartos statinys, derantis prie šių laikų modernios aplinkos, tačiau gebantis adaptuotis etnostiliaus sodyboje, ar net nepriekaištingai įsilieti į gamtos apsuptį.

Stiklo pertvarų pavėsinei paklūsta net metų laikai


Pavėsinės su stiklo pertvaromis funkcionalumo galimybių neriboja metų laikai, nes pavėsinė su stiklo pertvaromis yra sandari, naudojama kokybiškos aliuminio profilio konstrukcijos bei grūdintas stiklas atsparus smūgiams bei temperatūrinių skirtumų poveikiui. Pagrindinės konstrukcijos pastatytos iš kokybiškos džiovintos, klijuotos medienos per metus išlaikančios estetinį, nesuskilusios medienos vaizdą. Pilnai atvėrę stumdomas pertvaras, jaukiai jausitės karštą vasaros dieną, o užvėrę - vėsesnį, vėjuotą ar net lietingą rudens vakarą galėsite netrikdomi mėgautis draugų kompanija ir numoti ranka į gamtos krečiamas išdaigas. Norintiems mėgautis stiklo pavėsine net ir viduržiemį, rekomenduojama įsirengti židinį. Stiklo pavėsinėje galima statyti įvairius židinius, tiek mūrytą iš akmenų ar plytų su atvira ugniaviete, tiek ir metalinę pastatomą krosnelę. Stiklo pavėsinė yra saugi, kadangi didesnė pertavarų dalis yra iš grūdinto, atsparaus temperatūriniam poveikiui stiklo ir aliuminio profilių, todėl drąsiai galite joje mėgautis ugnies teikiama šiluma, bei čia pat išsikepti kepsnelius.


Kontrukcijos modifikavimo galimybės beribės


Statinio konstrukciją lengva modifikuoti, keisti dydį, formą, stogo konstrukciją, dangą ir pan. Tai reiškia, kad statinį galima naudoti ne tik pagal tiesioginę jo paskirtį – pavėsinę, tačiau galima statinį padidinti ir papildomai įrengti įvairios paskirties patalpų, pvz. malkinę ar sodo reikmenų sandėlį su atskiru įėjimu, o gal norėsite padaryti papildomas patalpas ir įrengti garinę bei dušinę? Netgi modifikavimas į vasarnamio tipo namelį yra įmanomas! Galimybės – beribės tereikia įjungti fantaziją. Be to stiklo pertvarų pavėsinė gali būti ne tik atskiras statinys, bet ir gyvenamojo namo veranda, stiklinta terasa ar net žiemos sodas.

 

 

 

Dėl stiklo pavėsinės pastatymo Jūsų sodyboje bei detalesnės konsultacijos teiraukitės:
telefonu 8 657 53940,
el.paštu: info@etnolietuva.com
atvykus į EtnoLietuva sodo lauko statinių ekspoziciją Verkių g. 44, Vilnius, PC „Medžio centras“,B korp.