Naujienos

Pagrindiniai grindų defektai

 

Be didesnių grindų pažeidimų, yra ir daugybė smulkių defektų, kuriuos nesudėtinga pašalinti. Keisdami grindų lentas, galite atlikti ir keletą papildomų darbų, jei norite pakoreguoti bendrą grindų vaizdą ar apipavidalinimą.

  • Girgždančios grindys:  grindų girgždėsį galima pašalinti paprasčiausiai priveržiant ar prikalant atsilaisvinusias grindų lentas. Daugeliu atvejų to nepakanka, tačiau gali padėti talko milteliai- jais apibarstomi lentų kraštai ir sijos.

 

  • Plyšiai:  gali sukelti problemų interjero bei skersvėjo atžvilgiu.  Įterpktikte į plyšius medžio pleištus ir paobliuokite juos, kol susilygins su grindų paviršiumi. Jei grindys toje vietoje bus uždengtos (pvz., kilimų), tuomet vaizdas neturi reikšmės – prieš uždengdami grindis, tarpus galite užpildyti medienos užpildu.

 

  • Jei vis tiek reikės iškelti grindlentes, nusibraižykite po grindimis esančių vamzdžių ir laidų tinklo schemą. Kai darysite atnaujinimo darbus, turėdami šį planą, žinosite, kur galima pjauti lentas, o kur ne.

 

  • Pakeitimas: matomoje vietoje pakeista nauja grindlentė išsiskirs iš bendro vaizdo ir gadins interjerą. Tokiais atvejais išimkite seną, bet tvirtą lentą iš po kokio nors baldo ar kilimo ir ja pakeiskite sugadintą. O naują lentą galite įstatyti į senosios vietą po baldu ar kilimu, kur jos nesimatys.

Informaciją paruošė Medžio centro administracija