Naujienos

Nuomokis kubilą iš "Etno Lietuvos"!

Jei seniai gvildenate mintį apie kubilo įsigyjimą savo sodybai, dabar puiki proga išbandyti kokybiškai pagamintą kubilą, bei praktiškai įvertinti kubilo teikiamus privalumus, priežiūros sąlygas, technines savybes. Tuo pačiu nustebinkite savo svečius - išsinuomokite kubilą šeimos šventei ar draugų susibūrimui.

 

Standartinai kubilo nuomos bei kitų paskaugų įkainiai:

Darbo dieną (Pirmadienis - penktadienis) 190Lt/1diena

Savaitgalio dieną (Šeštadienis - sekmadienis) 250Lt/1diena

Pristatymas Vilniuje - 50Lt, Vilniaus rajone pristatymo kaina derinama individuliai pagal atstumą.

Pjuvenų briketai krosnelės kūrenimui 50Lt/1diena

PASTABA: kainos nurodytos su PVM.

 

Klientams apsipirkusiems Medžio Centre, bet kurioje parduotuvėje už 100Lt sumą: siūlome kubilo nuomą savaitgaliui už pusę kainos - 50%, t.y. 250Lt už visą savaitgalį šeštadienį ir sekmadienį. Kubilas bus pristatomas Jūsų nurodytu adresu penktadienio vakarą, o paimamas pirmadienį ryte. Pasiūlymas galioja iki 2012m. lapkričio 02d., tačiau kubilo nuomai galite pasirinkti bet kurį vėlesnį savaitgalį jei šis dar nerezervuotas. Nuolaida bus suteikta pateikus pirkimo čekį nemažesnei kaip 100Lt sumai, iš bet kurios Medžio Centre įsikūrusios parduotuvės.

Nuomojamas eglinis kubilas skirtas 8-9 asmenų kompanijai, su plastiku viduje, kas leidžia kubilą lengvai bei švariai išplauti ir užtikrinti higieną. Kubilas yra su išorine krosnele, kuri apkalta mediena dėl saugumo bei termoizoliacijos taupančios šilumą.

Kubilas pristatomas Jūsų nurodytu adresu pilnos komplektacijos, su specialiai įrengta medine terasa, iškeliamas iš transporto ir pastatomas paruoštoje vietoje. Jums tereikia pasirūpinti vandeniu.

Užsakymą dėl kubilo nuomos pateikite telefonais +370 657 88561, 657 53940 arba el.paštu info@etnolietuva.com

 

Nuoroda į platesnę informaciją: http://www.etnolt.lt/kubilo-nuoma-30/lt/