Naujienos

Nemokami grindų kokybės testai!

„Grindų laboratorija"
Kviečiame nemokami pasidaryti testus grindų kokybei nustatyti

 „Medžio centre", salono „Geros grindys" iniciatyva atidaryta „Grindų laboratorija". „Grindų laboratorija" - tai vieta, kurioje kiekvienas norintis galėtų pamatyti ar pats atlikti įvairius grindų testus ir nustatyti dangos kokybę. Šiuo metu laboratorijoje galima atlikti 10 testų, o iki metų pabaigos planuojame turėti galimybę atlikti 20 įvairių grindų dangos testų. Testai atliekami ne tik mūsų salonuose esančioms grindų dangoms, bet ir toms, kurias atsineša klientas. Kiekvienas norintis gali atsinešti savo grindų dangą ir  darbuotojui prižiūrint patikrinti jų kokybę.   
Kokie testai atliekami
Šiuo metu laboratorijoje galima atlikti šiuos testus:
- paviršiaus atsparumas dilumui: paviršius yra trinamas abrazyvine medžiaga;
- paviršiaus atsparumas įspaudimams (kulniuko testas): pavyzdžio paviršius yra spaudžiamas bato kulniuko imitacija, kuri veikiama  25, 50 ir 100 kg svoriu;
- paviršiaus atsparumas smūgiams: ant pavyzdžio vamzdžiu iš 1 metro aukščio yra metamas 1 kg svarmuo, užaštrintu galu;
- paviršiaus atsparumas suraižymui: paviršius yra trimis skirtingomis jėgomis ir dviem skirtingomis kryptimis raižomas rėžtuku;
- paviršiaus atsparumas dėmėms: tikrinama kokias dėmes ant paviršiaus palieka raudonas vynas, kava ir markeris;
- dangos plokštės atsparumas drėgmei: matuojama, kaip procentiškai pasikeitė pavyzdžio tūris, palaikius jį vandenyje 24 valandas.
- grindų dangos/pakloto triukšmingumas: ant įvairių dangų metamas svoris, matuojamas sukelto triukšmo stiprumas decibelais.
- lentučių sujungimo „click" sistema (be klijų) stiprumas;
- lako sluoksnių sukibimo stiprumas: lakas suraižomas 1 mm² kvadratėliais, tikrinama kokį poveikį padaro priklijuota ir nuplėšta lipni juosta.
- grindų matmenų tikslumas: tiksliais prietaisais matuojama keletas pavyzdžių ir nustatomos jų geometrinių matmenų tolerancijos.
Taigi, visi, norintys pamatyti kas iš tikro slepiasi už žodžių „atsparus paviršius", „kieta plokštė", „tvirta jungtis", kviečiami į „Grindų laboratoriją". Čia  visus paminėtus grindų kokybės nustatymo testus galėsite atlikti nemokamai.
Apsilankykit  http://www.gerosgrindys.lt/