Naujienos

Naujausios Omexco sienų dangų kolekcijos

Omexco – sienų dangos išskirtiniam ir nepakartojamam interjerui. Jos tiks  kuriant originalumu ir prabanga dvelkiančią svetainę, svečių kambarį, jaukią kavinę, restoraną ar biurą.

Omexco kolekcijos netelpa į sąvokas tipinis ir standartinis.

Tai unikalaus dizaino ir formos sieniniai apmušalai, pagaminti iš tekstilės bei natūralaus augalo pluoštų – bambuko, nendrių meldų, lino. Kolekcijas papildo audinai iš šilko, lino ir medvilnės.

 

Pristatome keturias naujausias Omexco kolekcijas.

 

BROCADES

 

Omexco sienų dangų kolekcija “Brocades“ atrodo taip, lyg visa būtų išsiuvinėta šilko siūlais. Pats spausdinimo būdas sukuria subtilų vaizdą (iš dalies matinį, iš dalies blizgų), lyg paviršius būtų audinys ar tekstilė.

Šioje kolekcijoje derinamas klasikinis dizainas ( juostelės ir gėlės) su geometrinėmis detalėmis.

  

MINERALS

„Minerals“ kolekcijoje yra sujungiami įvairaus tipo ir skirtingų struktūrų žėručiai: mažas žėrutis, natūralus, sumaišytas su perdirbtu popieriumi ar su metalo folija ir t.t.

Kelios detalės, kaip stiklo karoliukai sienų dengose padidina blizgesį ir atspindžius.

Tiek žėručio, tiek stiklo karoliukų struktūra bei išvaizda leidžia sukūrti įvairius atspindžius, žėrėjimo ar blizgėjimo efektus tokius kaip ledo kristalas, žvaigždėta naktis, oniksas, nefritas, aliuminis, ametsitas, perlamutras, bronza, topazas, varis ir t.t.

MAISON MARTING MARGIELA

 

Omexco pristato bendrą darbą su dar vienu žymiu dizaineriu – Maison Marting Margiela.

Jo brėžiniai pavaizduoti ant tapetų visiškai unikalūs, poetiški ir suteikiantys paslaptingumo. Visoje kolekcijoje jaučiamas humoras ir elegancija kartu, jungiamas avangardas ir klasika. Iterpretuojamos įvairios formos, dydžiai žaidžiama detalėmis.