Naujienos

Namų dekoravimo idėjos ir praktiški patarimai

I dalis: atnaujinimas ir taisymas

Kai namai tampa ne mieli, ir norisi ko nors naujo, mes apeiname, apžiūrime savo būsto kambarius ir nusprendžiame, kad jau pats laikas ką nors pagrąžinti,  pakeisti arba atnaujinti, kad namai atitiktų pagrindines mados bei stiliaus tendencijas, na o svarbiausiai, kad džiugintų akį, bei atitiktų asmeninį poreikį. Aišku, kad galima atlikti kapitalinį remontą ir visiškai pakeisti kambario ar viso būsto interjerą, arba tik dalinai pakeisti ar atnaujinti kambarį- sukuriant naujų detalių. Svarbus dalykas atnaujinant būstą – priimti teisingą sprendimą, suderinti savo iškeltas idėjas su profesionalų patarimais, kad galėtumėm pasiekti norimo rezultato keičiant interjerą.

Pagrindinis žingsnis yra apsispręsti, kokio pobūdžio remonto jūs pageidaujate ir kiek tam galite skirti pinigų. Svarbu atsižvelgti į tai, kiek laiko žadate gyventi šiame būste, ar norite tik trumpam atnaujinti namus. Tačiau viena aišku, kad remonto darbus reikia atlikti iki galo, rezultatas turi būti kuo geresnis.

Pradedant remonto darbus, pirmiausiai turite įvertinti ar visos namuose esančios sistemos veikia optimaliai, ar jos yra saugios, būtina kruopščiai apžiūrėti visas esamas įrangos zonas, bei pačią įrangą.

Norint tik minimaliai pakeisti interjerą, galite skirti daugiau dėmesio kūrybingumui, t.y. sukurti tam tikrą kambarių stilių. Šios dalies tikslas pasiūlyti jums daug idėjų, kaip šiek tiek pakeisti įprasta kambario vaizdą, įvairiai keičiant sienas, lubas ar medienos plokštes.

Pirmoje dalyje aprašysime, kaip tvarkyti dažniausiai atsirandančius paviršiaus ar įrangos defektus. Bandysime pateikti bendrus įrangos priežiūros, bei efektyvaus namų ūkio funkcionavimo patarimų, kurie leidžia pasiekti puikių rezultatų. Prieš pradėdami įgyvendinti savo idėjas, skirkite laiko pagrindiniams darbams atlikti, tai padarydami sutaupysite laiko ir pinigų vėliau.

Laukite tęsinio.

Informaciją paruošė Medžio centro administracija.