Naujienos

Modernus vonios įrangos ir santechnikos prekių salonas “Jaukurai”

  Atsigaunanti santechnikos, šildymo ir inžinerinių tinklų prekybos rinka bei bendrovės rezultatų augimas ir paskatino UAB „Jaukurai" ieškoti naujų nišų pardavimams. Bendrovė investavo 1 mln. litų į naujo 1200 kv. m. ploto prekybos salono sostinėje atidarymą.

 „Vilniuje trūksta pardavimo taško, skirto vidutines pajamas gaunantiems gyventojams, ieškantiems kokybiško asortimento nedidelėmis kainomis bei individualaus aptarnavimo. Nuo kitų prekybos centrų naujas salonas skirsis ir tuo, jog čia bus pateikiamos ne atskiros prekės, o baigti sprendimai. Tai salonas žmonėms, o ne tik dizaineriams, montuotojams ar kitiems specialistams. Pirkėjas galės įvertinti bendrą skirtingų butų tipų vonios kambario vaizdą - nuo maišytuvo, baldų iki grindinio šildymo, pasirinkti tinkamus būsto apšildymo, nuotekų valymo sprendimus. Tuo pačiu salonas bus patogiu įrankiu specialistui bei kūrybinių minčių salele dizaineriams", - naująjį saloną pristato firmos atstovai.

 Anot jų, neabejojama, kad naujo vonios ir virtuvės įrangos salono Vilniuje koncepcija „viskas po vienu stogu", išskirtinis dėmesys aptarnavimui ir pirkėjų konsultacijoms, platus garsių Europos gamintojų prekių pasirinkimas bei patogus jų išdėstymas leis užtikrinti jo sėkmę.

Vieną didžiausių Lietuvoje santechnikos ir šildymo prekių salonų rasite Verkių g. 44, "Medžio centro" teritorijoje. Įvažiavimas patogesnis iš Kareivių gatvės.

  http://www.jaukurai.lt/        Tel. 8 5 231 0442