Statybiniai įrankiai, įranga

Meistro kiemas - tai unikali vieta gauti tikro savo srities profesionalo konsultaciją bei gauti tik išskirtinai patyrusių specialistų paslaugas. Čia yra įsikūrę per 20 įmonių, teikiančių itin platų spektrą prekių bei paslaugų. Santechnika, šildymo įranga, statybinė įrangos nuoma, dažai ir dažymo įrankiai, darbo rūbai, šiltinimo medžiagos, chemijos produktai, elektros prekės, langai bei langų montavimas - tai tik dalis žodžių apibūdinančių tai, ką galima rasti mūsų Meistro kieme.

Meistro keimas - tai vienintelė tokia plati vieta išsirinkti, gauti vertingą patarimą ir įsigyti reikalingas prekes ar paslaugas.

VARŽTŲ PASAULIS

UAB "Ginestra"

Darbo laikas: I-V 7-19, VI 8-16, VII nedirba 

Tel. +370 (5) 247 7750, Mob. +370 (5) 247 7755

 

http://www.varztupasaulis.lt/

„Varžtų pasaulis" - tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 9 parduotuves ir urmo sandėlius, kurio specializacija yra tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai. Šiandien „Varžtų pasaulis" sandėlyje yra daugiau nei 15 000 pavadinimų tvirtinimo elementų, o įnoringas klientas sau reikiamą prekę gali pasirinkti iš 100 000 pavadinimų tvirtinimo elementų ir metalo gaminių. Pramonės ir statybos įmonėms sudaromos galimybės savo tvirtinimo elementų poreikius laikyti mūsų sandėliuose, iš anksto planuojant gamybos arba darbų programą.

Ieškokite - E90 

 

VARŽTŲ PASAULIS VARŽTŲ PASAULIS VARŽTŲ PASAULIS
KOELNER

UAB "Koelner Vilnius" 

Darbo laikas: I-V 8-17 val., VI-VII nedirba 

Tel. 8 (5) 232 4933 ; 8 (5) 232 4866

 

http://www.koelner.lt/

UAB "Koelner Lietuva" prekiauja tvirtinimo detalėmis, plastikiniais kaiščiais, sraigtais, smeigėmis, "MODECO" ir "KOELNER" įrankiais, inkarais, medsraigčiais, RAWL bei kita produkcija. UAB "Koelner Lietuva" užsiima tiek mažmenine, tiek ir didmenine prekyba. Prekės yra pristatomos į pageidaujamą vietą.

Ieškokite D85. 

KOELNER KOELNER KOELNER
RM tools

UAB "RM tools" 

Darbo laikas: I-V 8-17 val., VI - VII nedirba 

Tel. +370 (5) 216 5246

El. paštas: parduotuve@rmtools.lt

 

http://www.rmtools.lt

UAB "RM tools" užsiima didmenine ir mažmenine rankinių ir elektrinių įrankių, skirtų statyboms, prekyba. Parduotuvėje galima rasti išties didelį profesionalių ir patikimų rankinių ir elektrinių įrankių, jų priedų, matavimo, žymėjimo, dujinių įrankių bei tvirtinimo detalių pasirinkimą. Čia sau įrankius ras ne tik visi meistrai, bet ir namuose meistrauti mėgstantys žmonės. Įmonė prekiauja pasaulyje ir Lietuvoje gerai žinomais įrankiais IRWIN. Nuo pat 1885 metų IRWIN siekė meistrus aprūpinti profesionaliais darbo įrankiais, leidžiančiais darbus atlikti greičiau, patogiau ir profesionaliau. Štai kodėl net ir po 130 metų IRWIN prekės ženklu pasitiki visi pasaulio meistrai. Parduotuvėje taip pat rasite ir tokius gerai žinomus prekės ženklus kaip KAPRO, RAPID, FISCHER, SPARKY, SHARPIE, KEMPER, KAPRIOL, KAMELON ir t.t

Ieškokite D83 

RM tools RM tools RM tools
LITERNA

UAB "Literna"

Darbo laikas: I-V 8-18 val., VI -9-14 val. 

Tel. +370 (5) 230 00376

 

http://www.literna.lt

Elektros prekės - mažmeninė, didmeninė prekyba. Apšvietimo projektavimas, pramoniniai apšvietimo įrenginiai, apšvietimo įrenginiai viešųjų patalpų, apšvietimo įrenginiai gyvenamųjų patalpų, gatvių ir teritorijų apšvietimo sistemos, apšvietimo sistemos gyvenamųjų patalpų, apšvietimo sistemos viešųjų patalpų, apšvietimo sistemos pramonei.

Ieškokite - H103 

LITERNA LITERNA LITERNA
darborubai.lt

UAB "Gevanta" 

Darbo laikas: I-V 8-17 val., VI-VII nedirba 

Tel. +370 (5) 230 0059, Mob. +370 (687) 17 932

 

http://www.darborubai.lt

Darbo rūbai ir asmeninės apsaugos priemonės internetu. Darbo drabužiai, avalynė, pirštinės, bei kokybiškos darbo saugos priemonės, funkcionaliam, patogiam ir saugiam darbui.
Darbo drabužius galite apžiūrėti ir įsigyti už patrauklią kainą internetu, bei mūsų darbo ir laisvalaikio rūbų parduotuvėse Vilniuje "Medžio centre" ir "Akropolyje".

Ieškokite  D korpuse, 77 sekcijoje 

darborubai.lt darborubai.lt darborubai.lt
SINC - ĮRANKIŲ NUOMA

UAB "Rentalis" 

Darbo laikas: I-V 7.00-18.00 val., VI 7.30 –13.00 val., 

Tel. +370 (5) 270 0322
Mob. +370 (699) 55838

 

http://www.sinc.lt

Pagrindinė veikla - statybos įrankių ir įrangos nuoma. Šiuo metu pas mus galite išsinuomoti ne tik profesionalią statybinę įrangą bet ir teritorijos bei sodo priežiūros įrankius. Mes  pasiruošę operatyviai ir kokybiškai suteikti  Jums nuomos, konsultacines, transportavimo ir kitas paslaugas.

Ieškokite - D76 

SINC - ĮRANKIŲ NUOMA SINC - ĮRANKIŲ NUOMA SINC - ĮRANKIŲ NUOMA