Naujienos

Jūreivystės ir provincijos stiliaus šviestuvai „Lustrarte“

UAB „MAŽEIKIŲ VARDUVA“ atstovauja Portugalijos šviestuvų prekinį ženklą LUSTRARTE.

Unikalaus dizaino šviestuvais prekiaujame nuo 2011 m. Mums patinka Portugalija… jūra, saulė ir vėjas, šiurkščios uolos ir milžiniški paplūdimiai. Kalvos su skurdžiais nuo karšto klimato ąžuolais ir neapsakomo grožio greitkelių peizažais. Balti ir spalvingi pakrančių miesteliai. Stebėtinas portugalų svetingumas. Visi šie poetiški žodžiai apibūdina kiekvieną dieną Portugalijoje.

Atlanto pakrantė yra panaši į mūsų Baltijos skalaujamus krantus. Mums taip pat yra artima jūrininkystė. Mūsų nuomone, esame panašūs su portugalais tuo pačiu jaukumu, nostalgija ir pojūčiais susijusiais su jūra. Be abejo, JŪRA, tai yra tai, ką mes rašome didžiosiomis raidėmis. Štai kodėl, tikimės, jog kaip ir mes grožėsitės ir džiaugsitės šiais šviestuvais.

Lustrarte yra maža šviestuvų gamyklėlė priklausanti Faria šeimai, kuri yra įsikūrusi gražiame pajūrio miestelyje vadinamu Marina Grande, centrinėje Portugalijos dalyje. Šeimos įmonę įkūrė Jose Leonelia Hesus Faria 1974 m. Jos tikslas buvo puoselėti tradicijas ir išlaikyti kultūrinį paveldą – jūrininkystę (yra žinoma, jog portugalai jau prieš 500 metų skrodė jūras ieškodami ir atrasdami naujus žemynus, taip plečiant ne tik geografinį akiratį, bet ir kaupiant žinias, kurios padėdavo bendrauti su skirtingomis kultūromis).

Derinant patirtį, tradicijas ir intuiciją Faria šeima sukūrė šviestuvų kompaniją, kurios produkcija yra žinoma visame pasaulyje. Net gi, šiandien, XXI amžiuje, šios žinios padeda pagaminti puikius šviestuvus, neprarandant kokybės. Gamintojui svarbi jo reputacija, todėl komandinis darbas leidžia pagaminti šviestuvus laiku ir užtikrinant griežtą kokybės kontrolę.