Naujienos

Funkcionalus voljeras Jūsų šuniui – EtnoLietuva

Pavasarėjančiais orais Jūsų augintinis nori vis daugiau laiko praleisti lauke, tad patogus ir funkcionalus voljeras jam tikrai patiks.

Voljero aprašymas: optimaliausias dydis 2x3m, tiks tiek mažam tiek ir didesniam šuniui,  dvi uždaros lentų sienos sudaro šuniui užuovėją, kitos dvi sienos pagamintos iš cinkuoto metalo segmentinių sienų. Voljere yra integruota atidaroma šėrykla bei dėžė smėliui. Durys rakinamos spyna.

Būda užsakoma atskirai, gaminama pagal Jūsų šuns dydį. Būda statoma voljero išorėje, kad neužimtų voljero ploto, būdos landa sujungiama su voljere iškirsta landa. Voljere landą kirsti galima tiek metalinėje tiek medinėje sienoje, pageidaujamoje vietoje.

Jūsų pageidaujamo dydžio ir išplanavimo voljerą galime pagaminti pagal Jūsų užsakymą. Stogas gali būti dengiamas bituminėmis čerpėmis, eternito šiferiu, ar skardos lakštais. Medinių sienų spalvą taip pat galėsite pasirinkti iš spalvyno. Svarbu, kad voljeras derėtų Jūsų individualaus namo aplinkoje, būtų ilgaamžis bei jauki ir saugi užuovėja Jūsų augintiniui.

Voljerą atvežame jau surinktą, iškeliame bei pastatome Jūsų sklype voljerui numatytoje vietoje.

Voljerą ekspozicijoje galite pamatyti bei užsisakyti atvykę Medžio Centre į sodo-lauko statinių ekspoziciją „EtnoLietuva". Užsakymą galite pateikti ir telefonu +370 657 88561, +370 657 53940 arba internetu: http://www.etnolietuva.com/voljeras-vieno-slaito-stogu-ir-dviem-atviromis-sienomis