Naujienos

BALDŲ ARSENALAS (Apdailos medžiagų galerija) pataria:

Ką reikia žinoti apie valgomąjį?

    Nepaisant spartėjančio gyvenimo tempo, valgomasis išlieka vieta, kuri kartais suburia šeimą, draugus jaukiems pasisėdėjimams, todėl rinkdamiesi valgomojo baldus, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.
    Renkantis valgomojo baldus, pirmiausiai Jūs turite būti tikri, kad tai, ką perkate šiandien, Jums patiks rytoj, nes, kaip žinia, baldai gali būti įvairiausių stilių: nuo modernaus iki paprasto klasikinio stiliaus. Renkantis baldus valgomajam, svarbu yra iš ko yra pagamintas tas baldas. Pastebimos tendencijos, kad vis dažniau pirkėjai renkasi baldus iš natūralios medienos. Tokie baldai yra ganėtinai brangūs, tačiau jie yra ilgaamžiai, todėl investicijos atsiperka. Siekiant užtikrinti gerą kainos ir kokybės santykį, natūrali mediena gali būti keičiama į laminuotą arba faneruotą medienos drožlių plokštę. Taip pat galima ir medienos plaušų plokštės, kurios suteikia baldams prabangos, modernumo. Valgomojo baldams tinkamiausia mediena - ąžuolas ir uosis. Ši mediena yra kietesnė ir patvari įbrėžimams.
    Labai svarbi yra valgomojo baldų forma. Patogiausia - apvalus stalas, nėra kampų, visi sėdintieji mato vienas kitą, lengva pasiekti patiekalus. Taip pat yra populiarus stalai kurie prasitęsia. Esant didesniam būriui svečių problema išsisprendžia.
    Kėdės valgomojo baldų turi būti patogios, su atlošais ir porankiais.

„Baldų arsenalas" įsikūręs MEDŽIO CENTRE, Apdailos medžiagų galerijoje, Jums padės visa tai sukurti. Ši įmonė stengiasi suprojektuoti ir pagaminti baldus, kurie atitiks individualius klientų reikalavimus.

http://balduarsenalas.lt/